האם אתם מציעים שירות גלגול פוזיציות?

לרוב המכשירים שאנו מציעים, המבוססים על חוזים עתידיים, יש תאריך גלגול פוזיציות. מידע זה ניתן למצוא על ידי לחיצה על הקישור "פרטים" ליד שמו של כל מכשיר במסך הראשי של פלטפורמת המסחר.
בכל פעם שחוזה עתידי מגיע לתאריך הגלגול האוטומטי שהוגדר עבור המכשיר, כל הפוזיציות וההוראות הפתוחות יגולגלו לחוזה עתידי הבא על ידי Plus500, ללא תשלום.
בכדי לבטל את ההשפעה על הערכת השווי של הפוזיציה הפתוחה, בהתחשב בשינוי בשער (מחיר) המכשיר בתקופה החדשה של החוזה, מתבצע תיקון המאפשר לך לשמור על פוזיציות פתוחות מבלי להשפיע על שווי הנכסים שלך. הוראות סטופ והוראות הגבלה מתוקנות גם הן באופן פרופורציונלי על מנת לשקף את ההשפעה של תנועת השוק בהתבסס על מחיר הפתיחה שלך.
למידע נוסף על אופן חישוב התיקון של גלגול הפוזיציות: " מהו תיקון של גלגול הפוזיציות?"

במידה וגלגול הפוזיציה אינו מוגדר בחוזה העתידי, הפוזיציה תיסגר בתאריך הפקיעה שהוגדר למכשיר, אותו ניתן לראות על ידי לחיצה על הקישור "פרטים". למידע נוסף על תאריך הפקיעה של פוזיציות, אנא קרא בנושא: “מה המשמעות של תאריך הפקיעה של המכשיר?

צפה בוידאו כאן.
לא מצאתם תשובה לשאלתכם? צור קשר!
דוא"ל

הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אבדן מלוא כספי ההשקעה בתוך זמן קצר; החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר.