מהו תיקון של גלגול הפוזיציות?

בכל פעם שחוזה עתידי מגיע לתאריך הפקיעה שלו ועבור המכשיר הפיננסי מוגדר גלגול אוטומטי של הפוזיציה, כל הפוזיציות הפתוחות וההוראות תגולגלנה באופן אוטומטי לחוזה העתידי הבא.
בכדי לנטרל את ההשפעה על הערכת הפוזיציה הפתוחה, לאור השינוי בשער (מחיר) של המכשיר הפיננסי עבור התקופה החדשה של החוזה, תתבצע על ידינו התאמה לחשבון המסחר שלך. פקודות סטופ מותאמות גם הן בכדי לשקף את השער (מחיר) של המכשיר בחוזה חדש.

ערך הפוזיציה שלך ימשיך לשקף את ההשפעה של תנועת השוק בהתבסס על המחיר, הגודל והמרווח המקוריים שהיו בעת פתיחת הפוזיציה. אם החוזה החדש נסחר במחיר גבוה יותר, עבור פוזיציות הקניה יתבצע תיקון שלילי ועבור פוזיציות המכירה יתבצע תיקון חיובי. לעומת זאת, אם החוזה החדש נסחר במחיר נמוך יותר, עבור פוזיציות הקניה יתבצע תיקון חיובי ועבור פוזיציות המכירה יתבצע תיקון שלילי.

דוגמא לחישוב התיקון של גלגול פוזיציות:
אתה מחזיק בפוזיציית קניה של 100 חוזים על חוזים עתידיים על נפט.
מחירי החוזים העתידיים על נפט בעת גלגול הפוזיציות:
שער הקניה של חוזה קיים = $61.30
המכירה של חוזה קיים = $61.25
הקניה של חוזה חדש = $62.50
המכירה של חוזה חדש = $62.45

חישוב התיקון:
הפרש שערי המכירה = [שער המכירה של חוזה חדש] - [שער המכירה של חוזה קיים] = $62.45 - $61.25 = $1.20
תיקון עבור פוזיציית קניה = - ([כמות החוזים] * [הפרש שערי המכירה]) = - (100 * $1.20) = - $120

סיכום: אתה תמשיך להחזיק באותה פוזיציה של 100 חוזים על חוזים עתידיים על נפט. סכום התיקון בסך -$120 יתווסף/יופחת. שווי הנכסים שלך נותר ללא שינוי.

צפה בוידאו כאן.
לא מצאתם תשובה לשאלתכם? צור קשר!
דוא"ל

הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אבדן מלוא כספי ההשקעה בתוך זמן קצר; החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר.