אילו מכשירים פיננסיים אתם מציעים?

Plus500 נותנת לך אפשרות לסחור בחוזי הפרשים (CFDs) על המניות הנסחרות ביותר בעולם וכן על מט"ח, מדדים וסחורות.

מניות - המניות מייצגות יחידות שאליהן מחולק הון של חברה למטרות השקעה ובעלות. במסחר ב-CFD על מניות, תוכל ליהנות מכל יתרונות המסחר בהתאם לשינוי במחיר המניות ללא צורך להחזיק במניה עצמה. פלטפורמת המסחר של Plus500 מאפשרת לך לסחור ב-CFD על המניות הנסחרות ביותר בעולם. בעבור ביטחונות התחלתיים של 5% בלבד תוכל להשיג חשיפה ממונפת פי 20 ל מניות הנסחרות ביותר בבורסות השונות בעולם.

מט"ח - כשמדובר במסחר במט"ח, הכוונה היא לחליפין של מטבע אחד במטבע אחר במחיר חליפין מוסכם. כדי לנהל סחר ועסקי חוץ, יש צורך לבצע החלפת מטבע ולכן אין זה מפתיע ששוק המט"ח הוא הגדול בעולם. Plus500 מאפשרת לך לסחור בחוזי הפרשים (CFDs) על צמדי המט"ח הפופולריים

מדדים - מדד המניות הוא נתון סטטיסטי המשקף את השווי המשולב של קבוצת המניות. מניות הכלולות באותו המדד נושאות מאפיינים דומים כגון: נסחרות באותה הבורסה, שייכות לאותו ענף או בעלות שווי שוק דומה וכו'. Plus500 מאפשרת לך לסחור בחוזי הפרשים (CFDs) על המדדים המובילים בעולם . בעבור ביטחונות התחלתיים של 2.5% בלבד תוכל להשיג חשיפה ממונפת פי 40 למדדי המניות המובילים.

סחורות - הסחורות הינן סוג של נכסים פיזיים, כגון זהב, חיטה, נפט וכו'. מאחר ויש כמות רבה מאוד של סחורות, נהוג לחלקן לשלוש קטגוריות עיקריות: חקלאות, אנרגיה ומתכת. הסחורות נסחרות ע"י סוחרים במסחר פתוח. משמעות הדבר היא שהמחירים משתנים מדי יום. חוזים עתידיים על סחורות הם הסכמים לרכישה או מכירה של סחורה בתאריך עתידי מסוים ובמחיר מסוים. בדומה למחיר הבננות במכולת, כך גם מחירי הסחורות משתנים על בסיס שבועי או אפילו על בסיס יומי. Plus500 מאפשרת לך לסחור בחוזי הפרשים (CFDs) על הסחורות המובילות בעולם. בעבור ביטחונות התחלתיים של 1% בלבד תוכל להשיג חשיפה ממונפת פי 100 לסחורות המובילות.


שים לב שנתוני המינוף והביטחונות, כמו גם זמינות קבוצות המכשירים המוזכרות לעיל, עלולים להשתנות בהתאם למדינה בה הינך מתגורר.

אנא זכור כי CFDs מהווים מוצר ממונף ושמסחר בהם עשוי לגרום לך להפסיד את ההון שלך במלואו. מסחר ב-CFDs עשוי שלא להתאים לך. אנא וודא שהנך מבין את הסיכונים הכרוכים במלואם.

לרשימה המלאה של המכשירים הפיננסיים, ראה קישור.

לא מצאתם תשובה לשאלתכם? צור קשר!
דוא"ל

הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אבדן מלוא כספי ההשקעה בתוך זמן קצר; החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר.