האם אתם מציעים שירות התראות?

כן, וללא כל עלות! באפשרותך לקבל התראות והודעות בכל פעם שאתה פותח/סוגר פוזיציה, כשהמכשיר מגיע לשער (מחיר) ספציפי לפני דרישת ביטחונות וכו'. שימוש בשירות זה נותן לך, במידה מסוימת, אפשרות לשלוט בפעילות בחשבון המסחר שלך, גם כשאתה מנותק מפלטפורמת המסחר.

באפשרותך להגדיר התראות על ידי לחיצה על "תפריט" ← "חשבון" ← "הגדרת התראות" ובחירה באפשרות קבלת ההתראות בדוא"ל/SMS/הודעות דחיפה.

לידיעתך, הודעות דחיפה נשלחות לכל מכשיר אשר ממנו התחברת לחשבונך. אם השתמשת במכשיר של אדם אחר בכדי להיכנס לחשבון המסחר שלך, הודעות דחיפה יישלחו הן למכשיר זה והן למכשירים שלך. במקרה כזה תוכל לפנות לשירות התמיכה ולבקש להסיר התקני צד שלישי מרשימת המכשירים בחשבון המסחר שלך.

שים לב שמדובר בהתראות בלבד ועל מנת לפקח על הפעילות המסחרית שלך ולנקוט בצעדים, כגון פתיחה/סגירה של פוזיציות, עליך להתחבר לפלטפורמת המסחר.

יתר על כן, קבלת ההודעות וההתראות אינה מובטחת מכיוון שהן נמסרות ע"י צדדים שלישיים. הינך אחראי באופן בלעדי על המעקב אחר הפוזיציות שבחשבונך ועל נקיטת הפעולות הנדרשות, לדוגמה, העברת כספים וסגירת פוזיציות.

לא מצאתם תשובה לשאלתכם? צור קשר!
דוא"ל

הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אבדן מלוא כספי ההשקעה בתוך זמן קצר; החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר.