מה זה "סטופ נגרר"?

סטופ נגרר מיועד להגן על רווחים על ידי כך שהוא מאפשר להשאיר פוזיציה פתוחה כל עוד מחירה נע לטובתך, וברגע שמחירה ישנה כיוון וישתנה לפי מספר מוגדר של פיפסים, הפוזיציה תיסגר.
הוראת סטופ נגרר בפוזיציות קניה משמשת להגנה על רווחים כשמחיר המכשיר עולה ולהגבלת הפסדים כשהמחיר יורד. לעומת זאת, הוראת סטופ נגרר בפוזיצית מכירה משמשת להגנה על רווחים כשמחיר המכשיר צונח וכן להגבלת הפסדים כשהמחיר עולה. שימוש בפונקציה זו אינו כרוך בתשלום, אך גם אינו מבטיח שהפוזיציה שלך תיסגר בהתאם למחיר המדויק שקבעת.

לדוגמה, החלטת לקנות מכשיר בשער (מחיר) של 1.5, כאשר פיפס אחד = 0.1. אתה נותן הוראת סטופ נגרר לפי ערך של 5 פיפס ולכן הגבלת ההפסד תהיה 1.0. אם מחיר המכשיר יעלה לטובתך ל-2.2, הסטופ הנגרר יפעיל הוראה להגבלת הפסד עם ערך 1.7 ולכן, אם המחיר יצנח לאחר מכן ל-1.7 או לערך נמוך יותר, הפוזיציה תיסגר באופן אוטומטי.

לא מצאתם תשובה לשאלתכם? צור קשר!
דוא"ל

הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אבדן מלוא כספי ההשקעה בתוך זמן קצר; החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר.